Отзывы о компании ЧП Мелок
- Наташа Л.
Пилине Краматорська крейда, просто жахлива, гірка їсти уж точно не можна її.
- Станіслав Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко. Якісно. Корисно. Дякую.
- Гриценко Я.
Крейда з піском нерекомендую
- Євгенія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антоніна В.
- Луиза Ч.
- Ольга Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анатасия З.
Перші кілька місяців отримувала товар належної якості. Передостанній раз замовила 1 кг крейди святогір,я, 2 кг крейди монастирської, 1 кг мирної. Раніше брала не раз святогірську та монастирську. Гарна була. Мирну раніше брала, раз, тіки дуже не сподобалась, чуть зуби не повиламувала, гидота якась траплялась. Але вона ,,м,яка,,. Тому вирішила спробувати ще раз, бо ,,м,яка,, схожа на ,,бізе,, ніби. Ті дві нада відпилювать ножом на шматочки, цю, Мирну крейду, і відкусить можна. І ще раз, окрім Святогірської і Монастирської 3 кг замовила мирну, тіки лише 1 кг Мирної. Ще раз. На пошті не перевірила. Мене ще запитали, чи буду перевірять. Кажу не буду перевірять, давно в них беру. На тисячі. Більше 10 кг за пару місяців останніх тіки майже взяла. То брала, тіки на інший номер. В результаті. Прийшла додому, розрахувалась, донесла всі ті кг ледве. Відкриваю Мирну - там мирна. Але знов дуже не сподобалась. Правда гризти набагато легше, ніж інші види. Але я так і думала. Думаю нічого. Сама взяла, треба брати лише ті два види. Відкриваю Святогір,я крейду - всередині 1 кг Мирної крейди. Її не сплутаєш. Відкриваю 2 кг Монастирської - яка так і підписана ,,Монастирська,,. Всередині - знов ,,Мирна,,. Коротше, більше тисячі викинула. Крейду їсти ту неможливо. Думаю, може помилились. Всі люди. Але 4 кг мирної за 209. Замість нормальної по 255, яку я замовляла.
Думаю, замовлю ще раз. Подзвонила. Розказала.. Кажу будьте уважніші.. замовила знов. На цей раз відкрила. Посилку не забирала. Замість замовленого товару інший. Я так розумію, стали просто підписувати іншими назвами, може через війну проблеми з поставками, тому фасують що заманеться, що попало. Перевіряйте сам товар. Не тільки назву. Не знаю, на якому етапі постачання клієнту це в них відбувається...
Але найгірше - не це. Може буду звертатися в службу захисту прав споживачів. Я вагітна. На ліках. Замість їстівної крейди, що відображена в чеках, мені висилали КАНЦЕЛЯРСЬКУ!!!