Відгуки про компанію Мел-ок
- Пастухова Р.
Не сподобалась. ((((
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга М.
Дякую велике продавцю.Глина прийшла дуже швидко,гарно упакована і хрумка та смачна.
- Наталія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Альона Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина Л.
Глина супер! Така як і мала бути!!! Дякую вам
- Лариса Б.
- АллаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Іра П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- андрей й.