Відгуки про компанію Мел-ок
- Тетяна Ч.
- Ольга Ц.
- Оксана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Крейда приїхала грязна ,жовта ,не чищена ,другий раз розчарування ,біле не буду звертатися до цього продавця
- Лариса З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Игорь Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Леся З.
Не дуже крейда
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина Г.
4 дні жду як відправлять товар, таке шось..