Відгуки про компанію Мел-ок
- Ірина Г.
просто більше не замовлять
- Юлия Б.
- Баландеу Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана З.
Замовлення прийшло швидко, без затримки. Все добре. Буду замовляти ще.
- Олена Є.
Крейда Святогір'я кускова гірка. Неможливо їсти
- Марина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владислава Д.
- Антон Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Артем Т.
Мел пришел в сроки,белый,но на вкус ужасный,горчит сильно,есть невозможно.
- Оксана С.